Czy każda firma musi mieć zatrudnionego informatyka? Koszt utrzymania specjalisty IT jest wysoki, a ponadto nie ma zapotrzebowania na jego pracę w pełnym wymiarze godzin. Dlatego wiele małych firm decyduje się na outsourcing IT, który oferuje szereg korzyści, a w tym: niezawodne usługi, stałość obsługi, swobodę od problemów kadrowych i ograniczenie ryzyka związanego z nieobecnością w pracy.

Dlatego też, dla małych i średnich firm, oferujemy usługę stałej opieki serwisowej, polegającej na przekazaniu przez Zleceniodawcę opieki nad całą lub częścią infrastruktury teleinformatycznej.

 

  Świadczenie usług Administratora Bezpieczeństwa Informacji – obowiązek odpowiedniej ochrony danych osobowych nakłada na każdą organizację ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz przepisy ogólnego rozporządzenia  o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r. („RODO” lub „GDPR”). Wdrożenie oraz zarządzanie systemem ochrony danych osobowych gwarantuje konieczne do funkcjonowania na rynku zaufanie, pewność, bezpieczeństwo i wiarygodność, a także zgodność z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

 

Projektujemy i tworzymy strony internetowe – czasy wyszukiwania firm w książkach telefonicznych oraz w gazetach minęły bezlitośnie. Bez własnej strony internetowej mogą obejść się co najwyżej lokalne sklepy spożywcze. Natomiast firma, która chce być odnaleziona przez klientów poszukujących konkretnego towaru bądź usługi, musi posiadać dobrą i widoczną w sieci stronę WWW. Inaczej po prostu odbiera sobie szansę na sukces.

Nie zapominamy też o prywatnych posiadaczach komputerów, laptopów i innego sprzętu informatycznego.

Oferujemy usługi serwisowe w zakresie:

  • instalacja i re instalacja systemu operacyjnego,
  • rozbudowa komputera,
  • naprawa sprzętu komputerowego,
  • naprawa urządzeń peryferyjnych,
  • usuwanie wirusów i dialerów,
  • tworzenie kopii bezpieczeństwa

 

  Przy połączeniu informatyki, grafiki i zamiłowania do maszyn CNC, oraz użyciu nowoczesnych technologii, wykorzystując najwyższej klasy surowce, jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym gustom. Jako produkt uboczny w naszej firmie powstają wszelkiego rodzaju ozdoby. Polecamy pięknie rzeźbione panele drzwiowe, panele ścienne oraz balustrady balkonowe. Realizujemy projekty naszych klientów, jak również sami projektujemy na zamówienie. Posiadamy bazę gotowych wzorów. Służymy pomocą w realizacji wszelkich pomysłów. Przyjmujemy zamówienia na pamiątki okolicznościowe np. komunie, śluby, kongresy, zloty, zawody sportowe, jak i pamiątki z miejsc np. gór, miast, parków przyrody, skansenów, stadnin koni. ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU Z PAMIĄTKAMI.